Gazer F155

Інноваційний відеореєстратор full hd

З Gazer F155 ви всегда на зв'язку зі Своїм автомобілем. Це зовсім Інший рівень безпеки и дістанційного контролю. Це безперебійній Запис и архівування відзнятого матеріалу в Сонячно сховіщі, до которого у вас є доступ всегда и всюди.

Детальніше
Gazer F155

Gazer F730

Двоканальний Full HD
з OBD II

OBD II, діагностика авто, сенсор Sony Exmor, Wi-Fi, мобільний додаток «Gazer Dashcam IoV», режим охоронного запису на парковці, ADAS другого покоління, карти пам'яті до 256 Gb та підключення другої камери, бездротова кнопка

Детальніше
OBD II, dashcam, ADAS

Gazer F750w

Двоканальний FULL HD
реєстратор

Дисплей 3,0", дві виносні Full HD камери, 60fps, охоронний запис в припаркованому автомобілі з контролем напруги бортової мережі. Wi-Fi та мобільний додаток «Gazer Dashcam». Режим відображення «картинка в картинці»

Детальніше
image01

Gazer F725

Full HD МОДЕЛЬ
з WI-FI, OBD II підключенням

OBD II, діагностика авто, Wi-Fi та мобільний додаток «Gazer Dashcam IoV», ADAS другого покоління. Режим охоронного запису на парковці

Детальніше
image02

Gazer F125

Super HD видеорегистратор
на базе сенсора SONY.

Wi-Fi і управлінням через мобільний додаток Gazer Dashcam. Супер мініатюрний корпус, зі збереженням дисплея і фізичних кнопок. Мініатюрне 3М кріплення з можливістю повороту реєстратора в любою сторону.

Детальніше
Gazer F125

Gazer F118

РЕЄСТРАТОР
Запис в форматі

Full HD відеореєстратор з магнітним кріпленням, режим парковки до 60ти днів. Кут огляду 140 градусів і зручний дисплей 2 дюйма

Детальніше
Gazer F118
Конкурентні переваги відеореєстраторів Gazer

Якість зображення – повноцінний
Quad HD­/­Super HD­/­Full HD

Режим охоронного відеоспостереження
на парковці

Підтримка Wi-Fi

Підключення до діагностичного роз'єму OBD II

Хмарне сховище

Інтелектуальні системи безпеки ADAS

Підтримка карт пам'яті до 256 Гб

Кріплення з передачею живлення

6-шарова скляна просвітлена лінза з ІЧ фільтром

2 режими циклічного запису 70/30

Приховане встановлення

Контроль напруги бортової мережі

Безкоштовні додатки для
iPhone­/­iPad­/­Android

Програма Gazer Player для роботи з файлами для Windows і Mac OS

Бездротова кнопка для збереження фото та відеофрагментів

service 3

Sony Exmor

Матриця Sony Exmor забезпечує вражаючу якість запису в будь-який час доби

service 2

ІЧ фільтр

ІЧ фільтр блокує частину інфрачервоного випромінювання підвищуючи якість зображення

service 1

WDR

Широкий динамічний діапазон для покращення зоббраження в тінях та на світлих ділянках

Відеореєстратори Gazer

Поєднують в собі передові технології безпеки та стандарти відеозйомки нового покоління.

project 0
full-hd
GPS
Speddcam/POI
6-шарова лінза
Time Lapse
WDR
sony exmor
parking
wi-fi

Gazer F230w

Роздільна здатність1920x1080
ДисплейНет
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Перший реєстратор з хмарним сховищем і дистанційним доступом до автомобіля 24/7. Дозволяє переглядати записи віддалено і стежити за зйомкою в режимі онлайн. Працює за принципом камери відеоспостереження - виводить трансляцію на екран смартфона через додаток Gazer Cloud. Веде охоронну зйомку і автоматично вивантажує екстрені ролики в хмару. Надсилає розумні повідомлення: спрацював датчик удару, завівся двигун, автомобіль покинув заданий радіус. Відтворює голосові повідомлення, відстежує пересування і прослуховує салон.

project 1
2 канальний, Full HD
LDWS, FCWS
WDR
GPS
RCA, HDMI
6-слойна лінза
Speddcam/POI
microSD 128GB
RCA, HDMI

Gazer F125

Роздільна здатність2304x1296
Дисплей1,5"
Кут огляду160°
АпертураF2.2

Мініатюрний відеореєстратор Gazer F125 з роздільною здатністю запису SuperHD 2304x1296, вбудованим дисплеєм 1,5" і модулем Wi-Fi для управління і збереження файлів на смартфон з додатком Gazer Dashcam. Професійний сенсор Sony Exmor, режим запису 60 кадрів в секунду, широкий кут огляду 160°, скляна лінза з апертурою F2.2. Підтримка карти пам'яті 128 Gb для максимальної тривалості запису, підтримка GPS модуля для фіксації швидкості і маршруту руху, компактне кріплення на 3М скотчі з можливістю повороту реєстратора на 360 градусів.

project 2
super-hd
LDWS-FCWS
WDR
GPS
Time Lapse
6-шарова лінза
Speedcam/POI
2 microSD
mount width power

Gazer F118

Роздільна здатність1920x1080
Дисплей2,0"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer F118 - Full HD відеореєстратор в класичному корпусі з футуристичним дизайном, просунутим функціоналом і можливостями. Gazer F118 оснащений сенсором нового покоління зі збільшеним розміром матриці, більш глибокою деталізацією зображення і розширеним динамічним діапазоном. Кут огляду відеореєстратора складає 140 °, апертура - 2.0. Оптикою виступає просвітлена скляна 6 шарова лінза, яка в темний час доби пропускає на 20% більше світла. Девайс оснащений магнітним 3М кріпленням з передачею живлення другого покоління, покращує захоплення реєстратора, забезпечує більш зручне і швидке зняття. Модель отримала унікальний режим запису на парковці до 60 днів - унікальна функція для бюджетної моделі.

project 2a
super-hd
LDWS-FCWS
WDR
GPS
Time Lapse
6-шарова лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB
mount width power

Gazer F150g

Роздільна здатність2304x1296
Дисплей2.0"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Super HD відеореєстратор Gazer F150 - флагманська модель у вигляді датчика дощу для максимально непомітної установки. Роздільна здатність запису 2304x1296 в поєднанні з 6-компонентною скляною оптикою й великою апертурою об'єктива F2.0 дозволяє отримати високу деталізацію об'єктів на відео в будь-яких умовах освітлення.

Сучасне кріплення з функцією подачі живлення та вбудованим модулем GPS* дозволяє користуватися реєстратором з максимальним комфортом. Інтелектуальні системи LDWS та FCWS, функція Speedcam* - попередження про об'єкти POI на дорозі, режим парковки та зйомка у режимі Time Lapse - ось далеко не весь список трендових функцій, реалізованих в даній моделі.

project 3
full hd
gazer viewer
WDR
wi-fi
sony exmor
6-слойна лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB
mount width power

Gazer F720

Роздільна здатність1920x1080
Кут огляду140°
АпертураF1.8

Wi-Fi реєстратор Gazer H720 на базі сенсора Sony Exmor - новий прогресивний представник модельного ряду Gazer. Надкомпактні габарити, ведення Full HD запису та наявність Wi-Fi модуля дозволяють проводити відеофіксацію подій не тільки максимально якісно, але також зручно й трендово.

За допомогою Wi-Fi з'єднання ви легко зможете підключити реєстратор до смартфону та переглядати на його екрані збережені записи, налаштовувати реєстратор, стежити за відеозаписом в реальному часі, робити скріншоти і завантажувати відео на свій телефон. Спеціальний додаток для Android і iPhone дозволить не тільки переглядати відео й налаштовувати реєстратор, а й ділитися роликами з друзями в Instagram, Twitter і Facebook.

project 4
super-hd
LDWS-FCWS
HDR
GPS
6-слойна лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB

Gazer F122

3D
Роздільна здатність2304x1296
Дисплей1,5"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Gazer F122 – компактний і надпотужний Super HD відеореєстратор з екраном. При мініатюрних габаритах в моделі реалізовані серйозні технологічні можливості: інтелектуальні системи LDWS + FCWS, а також функція Speedcam* – попередження про об'єкти POI на дорозі.

Gazer F122 здійснює запис із роздільною здатністю 2304х1296 і кутом огляду 160°. Завдяки висококласній 6-компонентній оптиці на базі просвітленої скляної лінзи з ІЧ фільтром, великою апертурою об'єктива F2.0 та додатковим технологіям корекції зображення DEWARP/HDR, забезпечується бездоганна якість запису в будь-який час доби. Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дозволяє записувати відео до 15 годин поспіль.

project 5
full-hd
LDWS-FCWS
HDR
GPS
6-шарова лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB

Gazer F121

https://www.youtube.com/embed/HeVtboSwc2g
Роздільна здатність1920x1080
Дисплей1,5"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Gazer F121 – наймініатюрніший Full HD реєстратор з екраном. Модель оснащена інтелектуальними системами LDWS + FCWS, а також функцією Speedcam* (потрібен опціональний модуль GPS) - попередження про об'єкти POI на дорозі. Висококласний 6-компонентна оптика на основі скляних лінз з об'єктивом 160° і велика апертура F2.0 дозволяють отримати відео високої чіткості та деталізації.

Технології HDR - поліпшення зображення при нерівномірному освітленні об'єктів в кадрі, та DEWARP - корекція оптичних спотворень в ширококутних об'єктивах, допомагають створювати максимально якісні відеосюжети. Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дозволяє зберігати велику кількість відеозаписів.

project 6
full-hd
parking
power
voltage control
av out

Gazer F715

Роздільна здатність1920x1080
Кут огляду140°

Gazer F715 – наймініатюрніший HD автомобільний відеореєстратор. Завдяки надкомпактним розмірам та інтегрованому в корпус ЗМ кріпленню, Gazer F715 практично непомітний як зовні, так і всередині салону. Модель підключається штатно до бортової мережі автомобіля, при цьому кабель підключення схований під обшивкою авто.

Особливість реєстратора – ведення зйомки після вимкнення двигуна у двох режимах: безперервний запис з частотою 10 кад/сек та режим паркування, у якому реєстратор записує відеоролик тільки після спрацьовування датчика удару. Для перегляду відеозаписів Gazer F715 можливо під'єднати до будь-якого монітора, мультимедійної системі або дзеркала заднього огляду з відеовходом RCA.

project 7
full-hd
WDR
backlit buton
6-шарова лінза
mount width power

Gazer MUW5000/MUW7000

Роздільна здатність1920х1080
Дисплей4,3"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer MUW5000/Gazer MUW7000 - це унікальний пристрій, що поєднує в собі салонне дзеркало заднього огляду з вбудованим 4.3" дисплеєм з сенсорними кнопками і відеореєстратор з Wi-Fi для налаштування і управління за допомогою смартфона. Модель оснащена вхідним відео для підключення камери заднього огляду з функцією запису. Так само MUW5000 / MUW7000 підтримує функцію запису після відключення двигуна.

project 8, Gazer H521, відеореєстратори Gazer, вибрати відеореєстратор
quad-hd
GPS
Time Lapse
gazer viewer
WDR
Wi-Fi
6-шарова лінза
microSD 128GB
sony exmor

Gazer H521

Роздільна здатність1920x1080
Кут огляду120°
АпертураF2.0

Компактний автомобільний відеореєстратор Gazer H521 записує відео в якості HD. Додаткові функції та налаштування дозволяють найбільш ефективно використовувати цей пристрій в різних ситуаціях. Максимально доступний серед HD реєстраторів, Gazer H521 має перевагами попередніх моделей і комплектується оригінальним кріпленням нового покоління.

project 9
full-hd
GPS
HDR
parking

Gazer MUR/MMR 50хх/70хх

3D
Роздільна здатність1920x1080
Дисплей4,3"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer MUR/MMR 50хх/70хх поєднує в собі дзеркало заднього огляду із вбудованим 4.3" монітором та Full HD реєстратор з підтримкою GPS, функцією HDR і можливістю ведення охоронного запису після виключення двигуна.

Наявність відеовхода дозволяє використовувати дзеркало в якості відображуючого пристрою для камери заднього огляду. Ідеальна дзеркальна поверхня і вбудований дисплей 4.3" з високим рівнем яскравості 1000 cd/m² дозволяє отримати чітке і контрастне зображення при будь-якому освітленні. Якість дзеркальної поверхні та дизайн корпусу повністю ідентичні оригінальному дзеркала автомобіля. Дзеркала представлені у версіях з функцією автозатемнення і без неї.

project 10
super-hd
LDWS, FCWS
GPS
HDR
parking
6-слойнай линза

Gazer MUR/MMR 51хх/71хх

3D
Роздільна здатність2304x1296
Дисплей4,3"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer MUR/MMR 51хх/71хх поєднує в собі дзеркало заднього огляду з вбудованим 4.3" монітором і Super HD реєстратор з функцією HDR і можливістю ведення запису після виключення двигуна. Для підвищення рівня безпеки в реєстраторі реалізовані інтелектуальні системи LDWS і FCWS.

Наявність відеовходу дозволяє використовувати дзеркало в якості відображуючого пристрою для камери заднього огляду. Завдяки високому рівню яскравості монітора 1000 cd/m² картинка завжди залишається чіткою та насиченою, а якість дзеркальної поверхні й дизайн корпусу, ідентичний оригінальному, роблять дзеркало Gazer ідеальною альтернативою заводському. Моделі представлені у версіях з функцією автозатемнення і без неї.

project 10
full-hd
wi-fi
sony exmor
GPS
parking
microSD 128GB

Gazer F750w

Роздільна здатність1920х1080, 60fps
Дисплей3.0"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Wi-Fi та мобільний додаток Gazer Dashcam для Android або iOS. Режим охоронного запису на парковці з функцією контролю напруги бортової мережі (11,8V). Зовнішнія бездротова кнопка (фото з відеороликом 15 секуд). Вбудований мікрофон, WDR, кнопка на задній панелі для активації захисту доступу до файлів реєстратора, спеціальні роз'єми для підключення живлення, GPS і зовнішніх камер. Довжина кабелю: передня камера 3м, задня 6м.

Доступні комплекти: ● Fish eye камери з кутом огляду 360° для моделі Gazer F750-F (1х звичайна камера, 1х Fisheye камера) та для моделі Gazer F750-FF (2х Fisheye камери)
● Камери для зовнішньої установки (сумісна з кріпленнями замість плафона підсвічування номерного знака серії Gazer CAxxx) для Gazer F750-E (1х звичайна камера, 1х зовнішня IP67 камера) і для Gazer F750-EE (2x зовнішні IP67 камери)

project 10
full-hd
wi-fi
GPS
IoV
OBD
ADAS
microSD 256GB

Gazer F730

Роздільна здатність1920х1080, 30fps
ДисплейНет
Кут огляду170°
АпертураF1.8, f=2.8

Інноваційний Full HD відеореєстратор з OBD II підключенням та функцією діагностики автомобіля, можливістю підключення другої виносної камери, GPS, Wi-Fi з унікальним додатком Gazer Dashcam IoV (Internet of Vehicles) та матрицею Sony Exmor з кутом огляду 170°. Тепер ви зможете стежити за станом вашого автомобіля, налаштовувати роботу режиму охоронного відеоспостереження, аналізувати кожну поїздку по карті, витраті палива, майстерності вашого водіння, зберігати відео та миттєво ділитися роликами в соціальних мережах, зберігати записи в хмарному сховищі та використовувати Ваш смартфон як HeadUP Display (HUD) з проекцією на лобове скло.

project 10
full-hd
wi-fi
GPS
IoV
OBD
ADAS
microSD 128GB

Gazer F725

Роздільна здатність1920х1080, 30fps
ДисплейНет
Кут огляду140°
АпертураF1.8, f=2.8

Інноваційний Full HD відеореєстратор з OBD II підключенням і функцією діагностики автомобіля, GPS та Wi-Fi з унікальним додатком Gazer Dashcam IoV (Internet of Vehicles). Тепер ви зможете стежити за станом вашого автомобіля, налаштовувати роботу режиму охоронного відеоспостереження, аналізувати кожну поїздку з прив'язкою до карти, витрати палива, майстерності вашого водіння, зберігати відео та миттєво ділитися роликами в соціальних мережах, зберігати записи в хмарному сховищі та використовувати Ваш смартфон як Head-UP Display (HUD) з проекцією на лобове скло.

 • project 0

  Gazer F750w

  двоканальный, 60fps

 • project 0

  Gazer F730

  OBD II підключення

 • project 0

  Gazer F725

  OBD II подключення

 • project 0

  Gazer 155

  з дистанційним доступом

 • project 1

  Gazer F125

  SuperHD

 • project 2

  Gazer F118

  з магнітним кріпленням

 • project 6

  Gazer F715

  режим охоронного запису

 • project 8

  Gazer H521

  HD відеореєстратор

 • project 7

  Gazer MUW 5000/7000

  у вигляді штатного дзеркала з дисплеєм

 • project 9

  Gazer MUR/MMR 50хх/70хх

  у вигляді штатного дзеркала з GPS

 • project 10

  Gazer MUR/MMR 51хх/71хх

  у вигляді штатного дзеркала

Відео

Gazer F730 | Відео

Gazer F118 | Відео

Тривалість відеозапису на карті пам'яті об'ємом до 256 Гб

Підтримка micro SDXC карт пам'яти об'ємом до 256 Гб дает возможность сохранять максимальное количество видеозаписей.

 • 1xFHD — 38:40h

 • 1xFHD + 1xHD 30fps — 27h

Підтримка micro SDXC карт пам'яті об'ємом до 128 Гб

 • HD — 28:40h

 • Full HD — 20:40h

 • HD — 28h

 • Full HD — 15h

 • HD — 21h

 • Full HD — 18h

 • Super HD — 15h

 • HD — 21h

 • Full HD — 18h

 • HD — 37h

 • Quad HD — 26h

 • 2xHD 60fps по 12h

 • 2xFHD 30fps по 12h

Підтримка micro SDXC карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дає можливість зберігати максимальну кількість відеозаписів.

Тривалість відеозапису на карті пам'яті об'ємом до 32 Гб

Підтримка карт пам'яті micro SDHC об'ємом до 32 Гб дозволяє зберігати велику кількість відеозаписів.

 • HD — 8:25h

 • Full HD — 7h

 • FHD — 6h

 • HD — 5h

 • SD — 16h

 • HD — 9h

 • Full HD — 5h

 • HD — 5h

 • Full HD — 4h

 • HD — 6h

 • Full HD — 4h

 • Super HD — 3h

Детальна порівняльна таблиця технічних характеристик всіх автомобільних відеореєстраторів Gazer.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Додаток «Gazer Dashcam IoV»

для моделей Gazer F725 та Gazer F730

«Gazer Dashcam IoV»

OBD II підключення до діагностичного роз'єму

Підключення до діагностичного роз'єму OBD II дає можливість проводити повну діагностику автомобіля на наявність помилок, відображати на екрані смартфона основні показники авто (витрата палива, обороти двигуна, середня швидкість, час у дорозі, пройдену відстань), а також використовувати смартфон як HUD дисплей для проекції на лобове скло показників системи.

Хмарне сховище даних надійний спосіб захистити інформацію

Завдяки Wi-Fi підключенню відеореєстратора до смартфону, в додатку Gazer Dashcam IoV можна зберігати дані про поїздку в хмарне сховище. Всі дані зберігаються з урахуванням прив'язки до Google карт, що дає максимальний захист файлів без загрози втрати інформації.

Режим охоронного відеозапису та Time-Lapse при вимкненому двигуні

При використанні опціонального ACG-OBD модуля у відеореєстраторі з'являється можливість запису в режимі паркування. При виключенні двигуна реєстратор переходить в режим Time-Lapse і записує відео зі зниженою частотою кадрів для економії місця на карті пам'яті. У разі запуску двигуна або спрацьовуванні G-сенсора (датчика удару) реєстратор відновлює стандартний режим запису з частотою 30fps.

Особливості

Додаток Gazer Viewer

Ви зможете стежити за відеозаписом в реальному часі, зберігати ролики і здійснювати налаштування відеореєстратора Gazer F735g та Gazer F720 через будь-який мобільний пристрій на ОС Android або iOS, просто завантаживши додаток на смартфон.

 • перегляд відео в реальному часі на смартфоні в повноекранному режимі
 • перегляд раніше записаних роликів і зручна навігація в архіві
 • повний віддалений доступ до меню налаштувань відеореєстратора
 • режим редагування та нарізки відеофрагментів
 • завантаження роликів і відеонарізок на телефон в потоковому режимі
 • миттєва публікація вибраних відео та фото файлів в Instagram, Twitter, Facebook

Додаток Gazer Viewer доступний для безкоштовного завантаження з PlayMаркет або AppStore:

   
Контакти

телефон горячої лінії Gazer 0 800 30 15 30
(дзвінки безкоштовні по Україні з усіх телефонів)