Gazer F735g

Quad HD
з магнітним кріпленням

Реєстратор з модулем Wi-Fi, GPS, а також інноваційним магнітним кріпленням із передачею живлення поєднує передові розробки, унікальний дизайн та відмінну ергономіку

Детальніше
Quad HD, dashcam, Gazer F735g

Gazer F225

Двухканальний FULL HD
реєстратор

Пристрій включає центральний блок обробки з вбудованим дисплеєм 2,7’’ і дві виносні Full HD відеокамери надкомпактних розмірів.

Детальніше
image01

Gazer F150

SUPER HD МОДЕЛЬ
У ВИГЛЯДІ ДАТЧИКА ДОЩУ

Функціонал моделі включає інтелектуальні системи LDWS та FCWS, «Антисон», режим парковки, вбудований G-cенсор і трендову Time-Lapse зйомку.

Детальніше
image02

Gazer F720

WI-FI РЕЄСТРАТОР
НА БАЗІ СЕНСОРУ SONY EXMOR

Спеціальний додаток для Android та iPhone дозволяє не тільки переглядати відео, налаштовувати реєстратор, а й ділитися роликами з друзями в Instagram, Twitter та Facebook.

Детальніше
image03
Конкурентні переваги відеореєстраторів Gazer

Якість зображення
Quad HD­/­Super HD­/­Full HD

GPS з підтримкою функції Speedcam

Нестандартні рішення: непомітне встановлення, міниатюрний корпус, багатозадачні пристрої

Інтелектуальні системи безпеки LDWS/FCWS

Підтримка карт пам'яті до 128 Гб

Кріплення з передачею живлення

2 режими циклічного запису для різних за важливістю файлів

Режим охоронного відеоспостереження
на парковці

Контроль напруги бортової мережі

Підтримка WiFi

Безкоштовний додаток Gazer Viewer
для iPhone­/­iPad­/­Android

Програма Gazer Player для роботи з файлами для Windows і Mac OS

service 1

HDR

Вдосконалення зображення за рахунок зйомки декількох кадрів з різною експозицією

service 2

Speedcam/POI

Сповіщення про наближення до об'єктів Speedcam/POI (камери, радари, небезпечні ділянки дороги тощо)

service 3

Sony Exmor

Матриця Sony Exmor забезпечує вражаючу якість запису в будь-який час доби

Відеореєстратори Gazer

Поєднують в собі передові технології безпеки та стандарти відеозйомки нового покоління.

project 0
full-hd
GPS
Speddcam/POI
6-шарова лінза
Time Lapse
WDR
sony exmor
parking
wi-fi

Gazer F230w

Роздільна здатність1920x1080
Дисплей2,7"
Кут огляду170°
АпертураF1.8

Gazer F230w – Автомобільний Full HD відеореєстратор з Wi-Fi, екраном 2,7 дюйма, G-sensor з режимом охоронного запису до 5 днів, Time-Lapse, WDR, опціональним CPL фільтром і GPS з підтримкою SpeedCam, кріпленням з передачею живлення.

Роздільна здатність Full HD, WDR і кут огляду 170° • Вбудований Wi-Fi та додаток «Gazer Dashcam» для iPhone та Android • Підтримка опціонального GPS модуля з функцією SpeedCam • G-сенсор, режим охоронного запису на парковці до 5 днів, Time-Lapse • Екран 2,7 дюйма, підсвічування кнопок, кріплення з передачею живлення • Оптика нового покоління та опціональний поляризаційний CPL фільтр • Унікальний дизайн та зручність в експлуатації

project 1
2 канальний, Full HD
LDWS, FCWS
WDR
GPS
RCA, HDMI
6-слойна лінза
Speddcam/POI
microSD 128GB
RCA, HDMI

Gazer F225

3D
Роздільна здатність1920x1080
Дисплей2,7"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Прогресивна 2-канальна модель включає центральний блок обробки інформації з вбудованим дисплеєм 2,7" тп дві мініатюрні Full HD відеокамери. В Gazer F225 реалізований сучасний функціонал, включаючи GPS* та функцію Speedcam* інтелектуальні системи безпеки LDWS/FCWS, функцію «Антисон», режим запису на парковці та Time Lapse.

Технології корекції зображення DEWARP і WDR допомагають створити максимально якісні й деталізовані відеосюжети.

project 2
super-hd
LDWS-FCWS
WDR
Time Lapse
6-шарова лінза
2 microSD
mount width power

Gazer F150

Роздільна здатність2304x1296
Дисплей2.0"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Super HD відерегістратор Gazer F150 - флагманська модель у вигляді датчика дощу для максимально непомітної установки. Роздільна здатність запису 2304x1296 в поєднанні з 6-компонентної скляною оптикою та великою апертурою об'єктива F2.0 дозволяє отримати високу деталізацію об'єктів на відео в будь-яких умовах освітлення.

Сучасне кріплення з функцією подачі живлення дозволяє користуватися реєстратором з максимальним комфортом. Інтелектуальні системи LDWS і FCWS, режим парковки й зйомка в режимі Time Lapse - ось далеко не весь список трендових функцій, реалізованих в даній моделі.

project 2a
super-hd
LDWS-FCWS
WDR
GPS
Time Lapse
6-шарова лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB
mount width power

Gazer F150g

Роздільна здатність2304x1296
Дисплей2.0"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Super HD відеореєстратор Gazer F150 - флагманська модель у вигляді датчика дощу для максимально непомітної установки. Роздільна здатність запису 2304x1296 в поєднанні з 6-компонентною скляною оптикою й великою апертурою об'єктива F2.0 дозволяє отримати високу деталізацію об'єктів на відео в будь-яких умовах освітлення.

Сучасне кріплення з функцією подачі живлення та вбудованим модулем GPS* дозволяє користуватися реєстратором з максимальним комфортом. Інтелектуальні системи LDWS та FCWS, функція Speedcam* - попередження про об'єкти POI на дорозі, режим парковки та зйомка у режимі Time Lapse - ось далеко не весь список трендових функцій, реалізованих в даній моделі.

project 3
full hd
gazer viewer
WDR
wi-fi
sony exmor
6-слойна лінза

Gazer F720

Роздільна здатність1920x1080
Кут огляду140°
АпертураF1.8

Wi-Fi реєстратор Gazer H720 на базі сенсора Sony Exmor - новий прогресивний представник модельного ряду Gazer. Надкомпактні габарити, ведення Full HD запису та наявність Wi-Fi модуля дозволяють проводити відеофіксацію подій не тільки максимально якісно, але також зручно й трендово.

За допомогою Wi-Fi з'єднання ви легко зможете підключити реєстратор до смартфону та переглядати на його екрані збережені записи, налаштовувати реєстратор, стежити за відеозаписом в реальному часі, робити скріншоти і завантажувати відео на свій телефон. Спеціальний додаток для Android і iPhone дозволить не тільки переглядати відео й налаштовувати реєстратор, а й ділитися роликами з друзями в Instagram, Twitter і Facebook.

project 4
super-hd
LDWS-FCWS
HDR
GPS
6-слойна лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB

Gazer F122

3D
Роздільна здатність2304x1296
Дисплей1,5"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Gazer F122 – компактний і надпотужний Super HD відеореєстратор з екраном. При мініатюрних габаритах в моделі реалізовані серйозні технологічні можливості: інтелектуальні системи LDWS + FCWS, а також функція Speedcam* – попередження про об'єкти POI на дорозі.

Gazer F122 здійснює запис із роздільною здатністю 2304х1296 і кутом огляду 160°. Завдяки висококласній 6-компонентній оптиці на базі просвітленої скляної лінзи з ІЧ фільтром, великою апертурою об'єктива F2.0 та додатковим технологіям корекції зображення DEWARP/HDR, забезпечується бездоганна якість запису в будь-який час доби. Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дозволяє записувати відео до 15 годин поспіль.

project 5
full-hd
LDWS-FCWS
HDR
GPS
6-шарова лінза
Speedcam/POI
microSD 128GB

Gazer F121

Роздільна здатність1920x1080
Дисплей1,5"
Кут огляду160°
АпертураF2.0

Gazer F121 – наймініатюрніший Full HD реєстратор з екраном. Модель оснащена інтелектуальними системами LDWS + FCWS, а також функцією Speedcam* (потрібен опціональний модуль GPS) - попередження про об'єкти POI на дорозі. Висококласний 6-компонентна оптика на основі скляних лінз з об'єктивом 160° і велика апертура F2.0 дозволяють отримати відео високої чіткості та деталізації.

Технології HDR - поліпшення зображення при нерівномірному освітленні об'єктів в кадрі, та DEWARP - корекція оптичних спотворень в ширококутних об'єктивах, допомагають створювати максимально якісні відеосюжети. Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дозволяє зберігати велику кількість відеозаписів.

project 6
full-hd
parking
power
voltage control
av out

Gazer F715

Роздільна здатність1920x1080
Кут огляду140°

Gazer F715 – наймініатюрніший HD автомобільний відеореєстратор. Завдяки надкомпактним розмірам та інтегрованому в корпус ЗМ кріпленню, Gazer F715 практично непомітний як зовні, так і всередині салону. Модель підключається штатно до бортової мережі автомобіля, при цьому кабель підключення схований під обшивкою авто.

Особливість реєстратора – ведення зйомки після вимкнення двигуна у двох режимах: безперервний запис з частотою 10 кад/сек та режим паркування, у якому реєстратор записує відеоролик тільки після спрацьовування датчика удару. Для перегляду відеозаписів Gazer F715 можливо під'єднати до будь-якого монітора, мультимедійної системі або дзеркала заднього огляду з відеовходом RCA.

project 7
full-hd
WDR
backlit buton
6-шарова лінза
mount width power

Gazer F117

3D
Роздільна здатність1920x1080
Дисплей2,7"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer F117 – Full HD модель демократичної цінової категорії. Реєстратор оснащений зручним кріпленням з подачею живлення та комплектується 2-ма перехідниками: вакуумним та на 3М скотчі. Кріплення оснащено механізмом швидкого зняття і дозволяє з легкістю змінювати напрямок зйомки.

6-компонентна скляна оптика з апертурою F2.0, кутом огляду 140° та функцією WDR забезпечить чітке інформативне відео. Модель отримала нове розширене меню та ряд унікальних властивостей, серед яких: підсвічування кнопок для управління в темряві, додаткові налаштування датчика руху та ін. Крім цього, робота основних функцій відображається за допомогою спеціальних індикаторів на дисплеї відеореєстратора.

project 8, Gazer F735g, відеореєстратори Gazer, вибрати відеореєстратор
quad-hd
GPS
Time Lapse
gazer viewer
WDR
Wi-Fi
6-шарова лінза
microSD 128GB

Gazer F735g

Роздільна здатність2560x1440
Кут огляду140°
АпертураF1.8

Компактний відеореєстратор із записом відео в Quad HD (2560x1440p) та функціями GPS, WDR, DEWARP.

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi до пристрою можна легко підключитися зі смартфона (на базі Android та iOS) для подальшого його налаштування, перегляду записів, зручного обміну знятими відеофрагментами та фото в соціальних мережах. Це можливо завдяки фірмовому додатку Gazer Viewer. Він також дозволяє одночасно з моделлю F735g підключити відеореєстратор Gazer F720, формуючи таким чином бездротовий двоканальний відеореєстратор. Крім цього, новинка оснащена GPS приймачем для збереження маршруту та фіксації швидкості пересування транспортного засобу.

project 9
full-hd
GPS
HDR
parking

Gazer MUR/MMR 50хх/70хх

3D
Роздільна здатність1920x1080
Дисплей4,3"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer MUR/MMR 50хх/70хх поєднує в собі дзеркало заднього огляду із вбудованим 4.3" монітором та Full HD реєстратор з підтримкою GPS, функцією HDR і можливістю ведення охоронного запису після виключення двигуна.

Наявність відеовхода дозволяє використовувати дзеркало в якості відображуючого пристрою для камери заднього огляду. Ідеальна дзеркальна поверхня і вбудований дисплей 4.3" з високим рівнем яскравості 1000 cd/m² дозволяє отримати чітке і контрастне зображення при будь-якому освітленні. Якість дзеркальної поверхні та дизайн корпусу повністю ідентичні оригінальному дзеркала автомобіля. Дзеркала представлені у версіях з функцією автозатемнення і без неї.

project 10
super-hd
LDWS, FCWS
GPS
HDR
parking
6-слойнай линза

Gazer MUR/MMR 51хх/71хх

3D
Роздільна здатність2304x1296
Дисплей4,3"
Кут огляду140°
АпертураF2.0

Gazer MUR/MMR 51хх/71хх поєднує в собі дзеркало заднього огляду з вбудованим 4.3" монітором і Super HD реєстратор з функцією HDR і можливістю ведення запису після виключення двигуна. Для підвищення рівня безпеки в реєстраторі реалізовані інтелектуальні системи LDWS і FCWS.

Наявність відеовходу дозволяє використовувати дзеркало в якості відображуючого пристрою для камери заднього огляду. Завдяки високому рівню яскравості монітора 1000 cd/m² картинка завжди залишається чіткою та насиченою, а якість дзеркальної поверхні й дизайн корпусу, ідентичний оригінальному, роблять дзеркало Gazer ідеальною альтернативою заводському. Моделі представлені у версіях з функцією автозатемнення і без неї.

 • project 0

  Gazer F230w

  з CPL фільтром

 • project 1

  Gazer F225

  з двома виносними камерами

 • project 2

  Gazer F150

  у вигляді датчика дощу

 • project 2a

  Gazer F150g

  з вбудованим GPS-модулем

 • project 3

  Gazer F720

  модель з WiFi

 • project 5

  Gazer F121

  надпотужний із дисплеєм

 • project 4

  Gazer F122

  надкомпактний Super HD

 • project 6

  Gazer F715

  з режимом охоронного спостереження

 • project 7

  Gazer F117

  із підсвічуванням клавіш

 • project 8

  Gazer F735g

  модель з магнітним кріпленням

 • project 9

  Gazer MUR/MMR 50хх/70хх

  з підтримкою GPS

 • project 10

  Gazer MUR/MMR 51хх/71хх

  у вигляді салонного дзеркала

Відео

Gazer F225 | Відео

Gazer F720 | Відео

Тривалість відеозапису на карті пам'яті об'ємом до 128 Гб

 • SD — 52 години

 • HD — 27 годин

 • Full HD — 17 годин

 • Super HD — 14 годин

 • SD — 52 години

 • HD — 27 годин

 • Full HD — 17 годин

 • Super HD — 14 годин

 • HD — 28 годин

 • Full HD — 15 годин

 • HD — 21 годин

 • Full HD — 18 годин

 • Super HD — 15 годин

 • HD — 21 годин

 • Full HD — 18 годин

 • HD — 37 годин

 • Quad HD — 26 годин

Підтримка micro SDXC карт пам'яті об'ємом до 128 Гб дає можливість зберігати максимальну кількість відеозаписів.

Тривалість відеозапису на карті пам'яті об'ємом до 32 Гб

Підтримка карт пам'яті micro SDHC об'ємом до 32 Гб дозволяє зберігати велику кількість відеозаписів.

 • SD — 24 годин

 • HD — 10 годин

 • Full HD — 9 годин

 • FHD — 6 часов

 • HD — 5 часов

 • SD — 16 годин

 • HD — 9 годин

 • Full HD — 5 годин

 • HD — 5 годин

 • Full HD — 4 години

 • HD — 6 години

 • Full HD — 4 години

 • Super HD — 3 години

Детальна порівняльна таблиця технічних характеристик всіх автомобільних відеореєстраторів Gazer.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Інтелектуальні системи безпеки

Відеореєстратори Gazer оснащені потужним функціоналом, який допоможе водієві в далеких поїздках і суттєво підвищить безпеку руху.

Відео з реєстратора Gazer F150g

LDWS Lane Departure Warning System

Система контролю перетину смуги LDWS, раніше представлена тільки в автомобілях преміум-класу, дозволить попередити водія про відхилення від обраної смуги руху.

FCWS Forward Collision Warning System

Система контролю наближення автомобіля FCWS вчасно проінформує про порушення безпечної дистанції між вашим автомобілем та іншим транспортом, тим самим дозволить уникнути аварійної ситуації або зіткнення.

«Антисон» + нагадування про включення фар

При активації даної системи відеореєстратор буде періодично відтворювати спеціальний звуковий сигнал, який дозволить підвищити концентрацію на дорозі, знизить сонливість і допоможе не заснути за кермом.

Всі інтелектуальні функції можна налаштувати відповідно до габаритів вашого автомобіля та умов майбутньої поїздки.

Особливості

Додаток Gazer Viewer

Ви зможете стежити за відеозаписом в реальному часі, зберігати ролики і здійснювати налаштування відеореєстратора Gazer F735g та Gazer F720 через будь-який мобільний пристрій на ОС Android або iOS, просто завантаживши додаток на смартфон.

 • перегляд відео в реальному часі на смартфоні в повноекранному режимі
 • перегляд раніше записаних роликів і зручна навігація в архіві
 • повний віддалений доступ до меню налаштувань відеореєстратора
 • режим редагування та нарізки відеофрагментів
 • завантаження роликів і відеонарізок на телефон в потоковому режимі
 • миттєва публікація вибраних відео та фото файлів в Instagram, Twitter, Facebook

Додаток Gazer Viewer доступний для безкоштовного завантаження з PlayMаркет або AppStore:

   
Контакти

телефон горячої лінії Gazer 0 800 30 15 30
(дзвінки безкоштовні по Україні з усіх телефонів)