Loading...
Дзеркала заднього огляду
з вбудованим реєстратором та монітором
Детальніше
Дзеркала Gazer є повноцінною заміною оригінальних автомобільних дзеркал й аналогічні за всіма параметрами: за формою, розміром, якістю матеріалів і дзеркальної поверхні, за принципом кріплення.
Для вcіх дзеркал Gazer

характерно

Дисплей 4.3

Вбудований монітор 4.3" з високою яскравістю 1000 cd/m² для комфортного перегляду навіть в сонячний день

авторегулювання яскравості

Авторегулювання яскравості та функція автоматичного переключення на відеосигнал з камери заднього огляду

2xRCA відевходи

Для підключення до дзеркала не тільки відеокамери заднього огляду, але й камери переднього огляду, реєстратора або DVD плеєра

Plug&Play

Установка дзеркала заднього огляду Gazer максимально проста, вимагає мінімум зусиль і не займе багато часу

Принцип роботи

Принцип роботи дзеркала Gazer в системі відеопарковки - простий і ефективний. При русі автомобіля заднім ходом, відео з камери заднього огляду буде відображатися на вбудованому в дзеркало моніторі діагоналлю 4,3". В результаті - водій контролює відстань до перешкод позаду автомобіля, які неможливо побачити через бічні дзеркала та звичайне салонне дзеркало заднього огляду. При русі вперед, коли вбудований монітор вимкнений, водій отримує повністю оригінальне дзеркало заднього огляду - дзеркальна поверхня максимально світла, вбудованого монітора абсолютно не видно через дзеркало.Дзеркала з реєстратором

Дзеркала з вбудованим реєстратором і монітором Gazer представлені серіями MMR і MUR

Кут оглду 140°

Оптимальне співвідношення кута огляду 140° і деталізації об'єктів для повноцінної фіксації ситуації на багатосмугових магістралях.

Якісна оптика

Шестишарова ІЧ-компенсована скляна лінза для високої деталізації відео в різноманітних умовах освітленості.

Апертура F2.0

Велика апертура F2.0 для максимального поглинання світла та покращення якості відео в сутінках та вночі.

High Dynamic Range

HDR – новітня технологія високого динамічного діапазону вдосконалює зображення за рахунок декількох експозицій одного кадра.

LDWS + FCWS

Контроль перетину смуги LDWS та контроль наближення автомобіля FCWS. (Для 51xx/71xx)

Super HD

Роздільна здатність відеозапису Super HD (2304x1296) для автомобільних дзеркал з реєстратором серії 51хх/71хх.

Full HD

Роздільна здатність відеозапису Full HD (1920х1080) для автомобільних дзеркал з реєстратором серії 50xx/70xx.

Датчик удара

G-cенсор для автоматичного захисту екстрених файлів від перезапису із налаштуванням чутливості.

Циклічний перезапис

Циклічний перезапис відео «70/30» – для запису по колу звичайних відеороликів та окремо екстрених відеофайлів.

Режим парковки

Охоронний запис після вимкнення двигуна. Контроль напруги бортової мережі – автовимкнення реєстратора за напруги бортової мережі авто < 11,7В.

GPS модуль

GPS-модуль в комплекті, який дозволяє зафіксувати координати місцезнаходження автомобіля, а також поточну поточну швидкість руху.

Запис звуку

Запис звуку з можливістю відключення мікрофона і переходу в конфіденційний режим.

ldws, контроль полосы движения

Система LDWS (Lane Departure Warning System) відстежує поточну смугу руху автомобіля та попереджає звуковим сигналом, коли водій відхиляється від неї. Система FCWS (Lane Departure Warning System) ідентифікує об’єкти попереду автомобіля та вчасно інформує про порушення безпечної дистанції між вашим автомобілем та іншим транспортом. Обидві функції можна налаштувати згідно габаритів автомобіля та умов майбутньої поїздки.

rear-view

Дзеркала Gazer ідеально підходять для спільного використання з камерами заднього виду в якості системи відеопарковки.

gps modul

Дзеркала Gazer з відеореєстратором підтримує підключення GPS модуля, який дозволяє зафіксувати координати місцезнаходження автомобіля в момент зйомки, а також поточну швидкість руху. Крім цього, на відео завжди будуть відображатися актуальні дата і час.

parking mode

Ще одна особливість дзеркал з реєстраторами - ведення відеозйомки після вимкнення двигуна. Бажаний час роботи відеореєстратора встановлюється в меню від 30-ти хвилин до 12-ти годин. При цьому, реєстратор оснащений функцією контролю мінімальної напруги бортової мережі автомобіля, при досягненні якої пристрій завершить роботу (11,7В). Це дає можливість уникнути розрядки акумулятора автомобіля до критичного рівня, після якого запуск двигуна автомобіля буде неможливий.


Дзеркала з монітором

Дзеркала з вбудованим монітором представлені серіями MM і MU
Два композитних відеовходи

Дзеркало заднього огляду Gazer має два композитних відеовходи, кожен з яких автоматично перемикає режим роботи PAL або NTSC, залежно від поступаючого відеосигналу. Перший відеовхід призначений для підключення сигналу від автомобільного відеореєстратора або DVD програвача, і виводить зображення при надходженні відеосигналу. При цьому, можливо вимкнути вбудований монітор кнопкою на передній панелі дзеркала, щоб не відволікати водія при постійно увімкненому відеореєстраторові, та увімкнути монітор при необхідності.

Другий відеовхід призначений для підключення відеокамери заднього огляду Gazer, зображення з якої буде виводитися на монітор тільки при увімкненні камери, тобто при активації задньої передачі. При цьому, зображення від відеокамери є пріоритетним, і монітор автоматично переключиться на відеовхід від камери заднього огляду при її увімкненні. Навіть якщо вбудований монітор був вимкнений за допомогою кнопки на дзеркалі, він автоматично ввімкнеться та покаже відео з камери заднього огляду при її увімкненні, та знову відключиться після вимкнення задньої передачі. Для найбільш комфортного сприйняття зображення з відеокамери можливо змінювати яскравість вбудованого монітора за допомогою кнопки на панелі дзеркала.


Центральна кнопка управління

Лицьова панель дзеркала оснащена центральною кнопкою управління з розширеною функціональністю.

 • При вимкненій задній передачі кнопка виконує функцію увімкнення/вимкнення монітора.
 • Під час заднього ходу дана кнопка налаштовує рівень яскравості вбудованого монітора, що застосовується для всіх відеовходів.

При цьому, дзеркало оснащено функцією «пам'яті» останнього налаштування - стан монітора запам'ятовується при наступних запусках двигуна.


Товар сертифіковано

Дзеркала Gazer відповідають всім правилам травмобезпеки та отримали сертифікати УкрСЕПРО


Кріплення

В асортименті Gazer представлені штатні дзеркала з інтегрованими кріпленнями, а також дзеркала з універсальним кріпленням і змінними адаптерами.

Gazer MM MMR


Title 1

Інтегроване кріплення

Особливістю дзеркала Gazer MM та MMR є інтегроване в корпус кріплення, ідентичне оригінальному компоненту від автовиробника. Дизайн кріплення повністю повторює кронштейн оригінального салонного дзеркала автомобіля. Таким чином, дзеркало серії MM/MMR повністю повторює зовнішній вигляд заводського дзеркала сучасного автомобіля, що дозволяє зберегти оригінальний дизайн інтер'єру авто.

Gazer MU MUR


з’ємний адаптер

Кронштейн дзеркала MU та MUR має універсальну пласку поверхню, на яку кріпиться спеціальний з’ємний адаптер Gazer серії MB. Такий адаптер призначений для встановлення дзеркала MU/MUR в конкретну модель автомобіля. Таким чином, дзеркала серії MU/MUR з універсальним кронштейном підходять для штатного встановлення у більшість популярних автомобілів - досить просто підібрати сумісний адаптер і з'єднати його з дзеркалом. Це істотно полегшує підбір і подальшу експлуатацію пристрою.
Title 1
 • Модуль об'єктива розташований з лівого боку дзеркала, що дозволяє встановлювати пристрій на будь-які автомобілі, оснащені датчиком дощу.
  gazer.com
 • Автоматичне затемнення поверхні дзеркала Gazer здійснюється залежно від освітлення навколо автомобіля, і в темний час доби дозволяє водієві уникнути засліплення від яскравого світла фар від автомобілів, що рухаються позаду.
  gazer.com
 • Автомобільні дзеркала Gazer повністю сумісні з парктроніками Gazer серії PA4xxx.
  gazer.com

Моделі дзеркал

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
Дзеркала заднього виду Gazer з вбудованим FullHD реєстратором та GPS серії MUR50xx

Дзеркала Gazer - це багатофункціональні пристрої, які замінять Вам: салонне дзеркало заднього огляду, відображаючий пристрій в системах парковки, відеореєстратор (MUR/MMR).

Залишилися питання?

Дізнайтеся у нас все, що Вас цікавить, за телефоном гарячої лінії 0 800 30 15 30 (дзвінки безкоштовні по Україні з усіх телефонів)